• IX Форум Європа-Україна «Стратегія реформ і модернізації – чи вже наступив прорив?»

  24-26 січня 2016 року

  Представники Національного Форуму “Трансформація України” взяли участь у IX Економічному Форумі під гаслом «Стратегія реформ і модернізації – чи вже наступив прорив?». Організатор Форуму – Інститут Cхідноєвропейських Досліджень.

  IX Форум Європа-Україна – одна з найбільших конференцій у Центральній та Східній Європі з обговорення політичного, економічного та суспільного життя країн Європи, Азії та Америки.

  Дебати Форуму були сконцентровані на ключових питаннях модернізації та розвитку економічного потенціалу України, побудови територіального самоврядування, різноманітного використання власних природних ресурсів, можливостей регіонів, а також співпраці з партнерами з Польщі та інших європейських країн. Провідною тематикою Форуму стала економічна і політична співпраця між Україною та ЄС у контексті вирішення проблем модернізації і розвитку України, регіональної співпраці та зовнішньої політики.

  У рамках Форуму відбулись дебати, зустрічі, презентаційні доповіді, пленарні сесії, дискусії, регіональні та секторальні презентації тощо.

  Форум став місцем зустрічі для близько 500 учасників- представників політики, бізнесу, державних структур, органів місцевого самоврядування, вищих навчальних закладів, неурядових, громадських та міжнародних організацій та аналітичних осередків більшості країн Євросоюзу, України та інших країн.

  Національний Форум «Трансформація України» був представлений на власній платформі. Модератором платформи виступив Штефан Фюле  — чеський політичний діяч, дипломат, у 2010-2014 – Єврокомісар з питань розширення та Європейської політики сусідства в Європейській Комісії під головуванням Баррозу. Спікери платформи: Ян Томбінскі, Анатолій Кінах, Михайло Харій. Делегація від Національного Форуму налічувала більше 30 осіб.

  Україну на форумі представляли, зокрема, заступник спікера Верховної Ради Оксана Сироїд, міністр молоді та спорту Ігор Жданов, народні депутати Єгор Соболєв, Юрій Бублик, Микола Княжицький, Анатолій Матвієнко, широке коло експертів та бізнесменів.

  Водночас  Польщу на форумі представляли віце-прем’єр, міністр культури і національної спадщини Петро Глинський, глава МЗС Вітольд Ващиковський, маршалек Сейму Марек Кухцінскій, заступник Міністра розвитку та Член Кабінету Міністрів Республіки Польща Єжи Квєчинські.

  Презентація – NationalForum_Lodz_ua_03

  IMG-8d821364eb1126f190c592b98d9d34-2 IMG-7579a49145c6da53748defd84af5a1e-1 IMG-0175fc6399f12c1c535eb9bc23f445-1

Comments are closed.