• КОНФЕРЕНЦІЯ «ЗРОСТАННЯ ІНВЕСТИЦІЙНОЇ ПРИВАБЛИВОСТІ УКРАЇНИ ТА КОНКУРЕНТОСПРОМОЖНОСТІ РЕГІОНІВ»

  30 червня 2016 року

  Представники Національного Форуму «Трансформація України» взяли участь у конференції «Зростання інвестиційної привабливості України та конкурентоспроможності регіонів», що відбулась у Клубі Кабінету Міністрів України.

  Метою конференції в рамках проекту «Польська допомога з розвитку – 2016» є підтримка України в процесі побудови самостійної і демократичної держави.

  З української сторони були присутні: Перший віце-прем’єр-міністр, Міністр економічного розвитку України Степан Кубів, Заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, керівник апарату В’ячеслав Негода, Заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі, Торговий представник України Наталія Микольська, Голова Київської обласної державної адміністрації Максим Мельничук, Координатор Національного Форуму «Трансформація України» Михайло Харій, голови обласних рад, народні депутати.

  Польську делегацію представляли: Надзвичайний і Повноважний Посол РП в Україні Генрик Літвін, Перший заступник Міністра розвитку РП Єжи Квєцінський, Президент Польського агентства інформації та закордонних інвестицій Бартломєй Павляк, представник Департаменту економічного розвитку Польського агентства інформації та закордонних інвестицій Лукаш Лесьнєвскі, Голова Європейської Бізнес Асоціації Кшиштоф Сєдлецкі, Директор Департаменту програм допомоги Міністерства розвитку РП Пшемислав Дервіх, Заступник директора Департаменту міжнародного співробітництва Міністерства розвитку РП Адам Ожеховскі, представник Політичного кабінету Міністерства розвитку РП Інга Ковнацка-Юрчек, Заступник директора Департаменту співробітництва в цілях розвитку Міністерства закордонних справ Марек Куберскі, Голова Департаменту економіки та торгівлі Посольства Республіки Польща в Києві Бартош Мусіялович, Координатор Проекту Польського агентства розвитку підприємництва Вітольд Кайщак.

  Координатор Національного Форуму «Трансформація України» Михайло Харій виступив з доповіддю стосовно роботи Національного Форуму. «Майбутнє – це не подарунок, це досягнення. Тому я впевнений, що в спільній співпраці між Урядами, Парламентами, громадянським суспільством Польщі та України ми побудуємо те майбутнє, про яке ми мріємо», – зазначив Михайло Харій.

  Україна є пріоритетним партнером Польщі й важливою країною в регіоні, на який розповсюджується польська допомога в цілях розвитку. Основні напрямки підтримки – це людський капітал, правильне управління, самоврядування, регіональний розвиток, підприємництво та приватний сектор.

  «Ми маємо великий досвід в підготовці та реалізації програм і проектів в цілях розвитку. Ефективно використовуємо європейські фонди. Ми підготували основи нової стратегії розвитку держави – Стратегію відповідального розвитку. Хочемо ділитися нашим досвідом з українськими партнерами», – підкреслив Єжи Квєцінський.

  Співпраця з Польщею є надзвичайно важливою для України, адже Польща – це країна, яка успішно пройшла великий шлях трансформації та оволоділа корисним досвідом. Саме такий досвід в системній побудові держави європейського зразка ми маємо використовувати в процесі трансформації нашої країни.

  Детальніше про подію:

  https://www.mr.gov.pl/strony/aktualnosci/pomoc-rozwojowa-dla-ukrainy/

  http://kijow.msz.gov.pl/pl/c/MOBILE/aktualnosci/inauguracja_nowego_projektu_pomocowego_ministerstwa_rozwoju_rp_dla_ukrainy

  Inauguracja_1 Inauguracja_2 Inauguracja_3 Inauguracja_4

Comments are closed.