• Волонтери і добровольці діють у складі Національного Форуму «Трансформація України»

  Активними учасниками діяльності Національного форуму «Трансформація України» є громадські структури добровольців, волонтерів, ветеранів АТО. Нещодавно була створена Координаційна рада добровольців і волонтерів НФТУ, а її головою обраний відомий кіборг, голова громадської організації ДІЯ Андрій Шараскін. Нині Координаційна рада ставить перед собою завдання об’єднати якомога більшу частину організацій та об’єднань пасіонарного, національно-патріотичного руху, надати їх діяльності структурованого та системного характеру. Днями відбулося перше засідання Координаційної ради.

  «Наша рада є чинною, затверджений її склад, куди ми готові прийняти нових членів, створений секретаріат, готується положення про нього. Вже проведена відповідальна акція: під час першого туру виборів 30-31 березня працював об’єднаний штаб «Контроль за виборами. Громадянське суспільство в дії». Штаб збирав та аналізував інформацію щодо процесу виборів, стежив за перебігом голосувань, оприлюднював факти зловживань. Думаю, ми зробили свій внесок у справу забезпечення прозорості процесу, зменшення фальсифікацій та інших порушень законодавства», – повідомив голова Координаційної ради А.Шараскін.

  «Дуже визначальним є факт, що найактивніша і патріотична частина громадянського суспільства об’єднується навколо підготовки та реалізації Стратегії трансформації України. Саме глибока системна трансформація передбачає і захист державного суверенітету, і стале зростання економіки, і забезпечення нової якості життя людей. Без структурованого, сконсолідованого громадянського суспільства, у складі якого – об’єднання добровольців, волонтерів, ветеранів АТО таких цілей досягнути не можна», поділився учасник Наглядової ради НФТУ Анатолій Кінах.

  Було ухвалене рішення, щоб під час другого туру президентських виборів 21 квітня продовжити роботу штабу «Контроль за виборами. Громадянське суспільство в дії». Він так само буде розташований за адресою вул. Хрещатик, 34.

  «Як і три тижні тому, штаб співпрацює з Координаційним штабом МВС, міжнародними та українськими спостережними групами на виборчих дільницях, в тому числі – від громадських, молодіжних організацій, а також ЗМІ. В областях України вже працюють мобільні групи від штабу. Міжнародна організація Global Ukraine, яка входить до числа співорганізаторів штабу, організує включення із закордонних дільниць», – повідомив Андрій Шараскін.

  Учасники Координаційної ради обговорили свої плани на майбутнє. Серед пріоритетів – започаткування цільових програм з психологічної, фізичної, соціальної адаптації ветеранів АТО, які розпочнуться найближчим часом.

Comments are closed.